Nikola Pejaković Kolja početkom avgusta održaće tri koncerta u tri grada i otpočeti mini turneju po Srbiji. Prvi nastup očekuje nas u Promenadi u Novom Sadu 6. avgusta, drugi 7.avgusta na Love Festu u Vrnjačkoj Banji, a 8. avgusta smederevska publika će imati priliku da čuje njegov nastup u Malom gradu smederevske tvrđave.
„Kad se saberu svi koncerti koje imamo po Srbiji u avgustu, ispade to mini turneja. Ja se nadam da ćemo od jeseni svirati češće, da što više ljudi vidi i čuje neke nove pesme, nove aranžmane, i ovu varijantu benda sa duvačima. Verujem da ćemo početi i svirke po regionu, ako nas, naravno, budu zvali. Za početak, vidimo se u avgustu“, kaže Kolja o predstojećim
planovima.
Za novosadski koncert ulaznica košta 1.200 dinara, preko prodajnih mesta i mreže www.tickets.rs, ulaznice za nastup Kolje na Love Festu mogu se nabaviti preko mreža http://www.gigstix.com i www.tickets.rs, a karte za koncert u Smederevu mogu se nabaviti u Centru za kulturu Smedereva.