Na zahtev mnogobrojnih fanova, fenomenalni gitarista Estas Tone nastupa 19. oktobra u Velikoj dvorani Kolarčeve zadužbine sa Hernanom Suarezom i Konradom Molinom. Ovaj koncert je deo njegove turneje „Rhytms Of Changes“ i predstavlja pravu poslasticu za ljubitelje gitare i miksa različitih stilova – od flamenka i latino zvuka do elektronske i etno muzike.

Estasa mnogi smatraju „gitarskim Bogom“, ali on sebe radije naziva „modernim trubadurom“. Njegova muzika povezuje različite kulture, a koncerti, sem sviračkog, nude i spiritualno iskustvo.

Toneovi spotovi i živi snimci imaju nekoliko miliona pregleda, te nije ni čudo što su njegove turneje rasprodate mesecima unapred.
Ulaznice se mogu nabaviti na biletarnici Kolarčeve zadužbine i svim prodajnim mestima Ticket Visiona, kao i online na https://tickets.rs/event/estas_tonne_7881


Koncert počinje u 19 časova i planirano je da traje oko tri sata.